Wanny z hydromasażem Wieliczka

Wanna albo natrysk?

W dobie ciągłego gadania o ekologii, o tym, że powinniśmy się martwić o naszą planetę na każdym kroku dużo osób w swoich łazienkach, w zastępstwie niegdyś niezwykle lubianych wanien, zaczęło instalować kabiny natryskowe. Jest to wielka gospodarność wody, ponieważ nie potrzebujemy nalewać parudziesięciu litrów jedynie po to, by wykąpać się w parę minut. Kabiny natryskowe to również gigantyczna oszczędność czasu. Od kiedy zaczęliśmy je posługiwać się w większości mieszkań coraz to więcej ludzi bierze prysznic rano przed wyjściem do pracy lub do szkoły, bowiem po prostu ma na to czas. Często samo wypełnienie wanny pochłaniało tak wiele czasu, co wzięcie prysznica. 
Dodatkowym pozytywem prysznica jest to ile miejsca zajmuje. W łazienkach w blokach niezwykle trudno jest umieścić wannę. Jeśli mamy kawalerkę jest to praktycznie niedopuszczalne, bowiem niejednokrotnie wanna byłaby szersza aniżeli cała łazienka. Wybór kabin prysznicowych jest gruntownie spory, możemy więc zarówno wstawić kabinę do ekskluzywnej łazienki, która ma sporo funkcji jak i zwykłą, która będzie oszczędna oraz oszczędzi miejsce.
Czy jednak natrysk zawsze wygrywa?
Sympatycy wanien niejednokrotnie mówią, że pod natryskiem nie da się tak odpocząć jak w wannie. Zasadniczo, jest to kwestią gustu. Aczkolwiek potrzeba przyznać, że kładąc się w wannie w gorącej wodzie, możemy się całkiem zrelaksować. Nie musimy się niczym przejmować. Jesteśmy jedynie my i woda. 
Jeżeli pożądamy jeszcze głębszego relaksu musimy poszukać wanny z hydromasażem. Wtedy to oprócz samego leżenia w wodzie, zafundowany mamy wodny masaż, który pozwoli odpocząć naszym mięśniom.